آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع


قیمت و خرید شکلات

شکلات محبوبیت فراگیر خود را در تمام جوامع پیدا کرده است، تنوع بسیار زیاد شکلات در طعم و رنگهای جذاب آن باعث شده که خرید شکلات این ماده غذایی پرطرفدار و انرژی زا جزو همیشگی سبد خرید باشد. قیمت شکلات رابطه مستقیمی با مواد اولیه شکلات دارد، امروزه ترکیب شکلات کاکائو با انواع دانه های مغز آجیلی باعث بالا رفتن کیفیت شکلات شده است.
خرید و قیمت آنلاین و اینترنتی شکلات ابراهیم نژاد

قیمت شکلات

قیمت شکلات با توجه به تنوع زیاد و تفاوت در مواد اولیه و کیفیت، متفاوت است. برای مثال در ساخت و ترکیب مواد اولیه بعضی شکلاتهای از کره کاکائو استفاده میشود و در ترکیب شکلات مشابه از همان نوع از برند دیگر از روغن جانشین کره کاکائو استفاده شده، که باعث تفاوت قیمت این دو شکلات از یک نوع می شود. برای آگاهی از قیمت و خرید انواع شکلات با مجموعه شکلات ابراهیم نژاد همراه باشید.
فیلم شکلات ابراهیم نژاد

موسیقی فیلم از سیروان خسروی

خرید شکلات

شکلات یکی ازخوشمزه‌ترین و پر مصرف ترین تنقلات است، که با توجه به ترکیبات آن، می تواند یک میان وعده کامل را شامل شود. امروزه انواع بسیار زیاد شکلات در بازار وجود دارند که می‌توانید با توجه به نیاز خود، آن‌ها را خریداری کنید. هنگام خرید شکلات توجه داشته باشید که طعم و کیفیت شکلات براساس محتویات آن و مواداولیه بکار رفته در آن متفاوت است. به عنوان مثال مواد اولیه، یک شکلات نارگیلی یک کارخانه با شکلات نارگیلی کارخانه دیگر هم از نظر طعم و هم از نظر کیفیت متفاوت است.و بر اساس همین کیفیت شکلات خرید شکلات از یک شرکت بیشتر از شرکت دیگر است.
خرید شکلات ابراهیم نژاد

شکلات چیست؟

شکلات به انواعی از خوراکی های منشق شده از کاکائو گفته می شود. این ماده غذایی پرطرفدار به طور معمول از ترکیب: شیر، شکر، کره کاکائو و پودر کاکائو با نسبتهای متفاوت تولید می شود. معمولاً اسانس نعنا، پرتقال، موز، توت فرنگی و... را برای طعم دادن به شکلات اضافه می‌کنند و در بعضی شکلات ها از مغز هایی مانند گردو، فندق، بادام زمینی و ... استفاده میشود. گاهی هم عسل، کارامل، مربا و کشمش هم در تهیه شکلات به کار می‌رود.
شکلات چیست مجموعه شکلات ابراهیم نژاد

خواص شکلات

شکلات حاوی آنتی اکسیدان است، آنتی اکسیدان تاثیر بالایی در کاهش فشار خون دارد. کافئین موجود در شکلات ایجاد احساس نشاط و رفع خستگی می کند، مصرف شکلات به دلیل اینکه سبب آزاد شدن ماده ای به نام اندروفین در مغز می شود، می تواند سبب کاهش درد و تسکین آن شود.
خواص شکلات شکلات فروشی ابراهیم نژاد

شکلات و خاصیت ضد افسردگی