آجیل ابراهیم نژاد - آجیل های مفید و مقوی,خرید آجیل به صرفه
منو
دسته بندی محصولات

دسترسی سریع

آجیل های مخلوط (توضیحات)قیمت و خرید انواع محصولات آجیل مخلوط

خرید آجیل مخلوط بخاطر تنوع و قیمت مناسب آن در صدر خرید محصولات آجیلی می باشد، طیف گسترده و تنوع انواع مخلوط باعث شده تا مردم در انواع مراسمات ملی، مذهبی تمایل به خرید آجیل مخلوط داشته باشند. استقبال زیاد مردم از این نوع آجیل باعث شده تا آجیل های مخلوط زیادی به صورت های گوناگون تشکیل شود برای آگاهی از قیمت و خرید آنلاین انواع آجیل مخلوط می‌توان در همین صفحه انواع آنرا با قیمت مشاهده کرد.

قیمت آجیل مخلوط

قیمت آجیل مخلوط رابطه مستقیمی با ترکیبات و کیفیت آن دارد. بطور مثال شاید دو آجیل مخلوط یکسان در دو مجموعه با دو قیمت متفاوت باشند، با بررسی ظاهری دو آجیل مخلوط، مقدار پسته موجود در هر کدام بیشتر باشد قیمت آن بر دیگری برتری دارد، پس نمیتوان به طوریقین قیمت ثابتی برای آجیل مخلوط محاسبه کرد.
فیلم انواع آجیل های مخلوط پرفروش ابراهیم نژاد

خواص آجیل مخلوط

آجیل مخلوط بخاطر داشتن ترکیبات مغزهای آجیلی سرشار از ویتامین‌های گروه B، ویتامین E، D، C، A و انواع فیبر و کلسیم و آهن می باشد، استفاده روزمره از آجیل مخلوط باعث تأمین تمام ویتامینهای مورد نیاز بدن میشود. آجیل مخلوط یک قرص مولتی ویتامین است که برای تمام گروه سنی بخصوص ورزشکاران، زنان باردار، کودکان و دانش آموزان توصیه می شود.آجیل مخلوط برای دوره نقاهت بیماران برای تسریع در بازگشت سلامتی روحی و جسمی بیماران مفید می‌باشد.

انواع آجیل مخلوط

آجیل مخلوط دارای انواع متفاوت با اسامی مختلف می‌باشد. انواع آجیل مخلوط مجموعه ابراهیم نژاد و معروفترین آنها عبارتند از: آجیل لوکس، آجیل ممناز، آجیل سفارشی، آجیل مخصوص، آجیل پنج مغز، آجیل شب یلدا، آجیل مغز، آجیل شیرین، آجیل چهار مغز خام و تنوری، آجیل مشکل گشا، آجیل اقتصادی
آجیل مخصوص مهمانی ها و اعیاد
آجیل پنج مغز با داشتن انواع مغزهای آجیلی گزینه مناسبی برای میان وعده دانش آموزان می باشد
آجیل سفارشی آجیلی برای مشکل پسندان
آجیل شب یلدا آجیلی مناسبتی
آجیل مغز بهترین گزینه برای کودکان
آجیل شیرین ترکیب دلچسب مغزهای آجیلی و میوه‌های خشک
آجیل چهار مغز مخصوص ورزشکاران
آجیل چهار مغز برشته آجیلی ترد و خوشمزه و نمکی
آجیل مشکل گشا آجیل مناسبتی برای حاجت گرفتن.
آجیل اقتصادی آجیلی با قیمت مناسب برای دورهمی های خانوادگی

نظر خود را بنویسید